Summer Baby

 

Polska marka Summer Baby to producent fotelików oraz wózków, które cieszą się ogromną popularnością na polskim rynku. Przykładowe modele które należą do tej marki to:

1. Wózek spacerowy Dynamic, wózek spacerowy Cobe, wózek 2w1 Vigo, wózek spacerowy Sydney, wózek 2w1 Cancun.


2. Foteliki samochodowe: Comfort, Cosmo, Berton, Malaga, Verona, Prestige, Porto.


 

 

Firma zajmuje się sprzedażą asortymentu dla dzieci od 2008 roku. W ofercie posiadają wózki spacerowe, wózki 2w1 oraz foteliki w różnym przedziale wagowym: 0-13kg, 0-25kg, 0-36kg, 9-36 kg. Opinie o marce Summer Baby są różne jak to bywa z każdą marką, dlatego postaramy się dla Państwa opisać parę ciekawych modeli najchętniej kupowanych poprzez serwis allegro.

 

Wózek Dynamic – wózek spacerowy czterokołowy składany na płasko. Atutem są duże koła, ocieplacz oraz regulowana rączka. Lekkim minusem jest rozkładany podnóżek lecz zgodnie z zapowiedzią producenta ma on zostać zmieniony na podnóżek ze stopniową regulacją co będzie dużym plusem.

 


Wózek Vigo – wózek 2w1 który posłuży Ci już od urodzenia Twojej pociechy. Jest to połączenie gondoli oraz wózka spacerowego. Atutami jest przekładane siedzisko, amortyzacja na wszystkie koła, gumowe,nieprzebijalne opony oraz technologia szybkiego składania.Minusem jest brak regulowanej rączki która przydałaby się dla niższych mam.

 


Fotelik Comfort – fotelik od 0-25 kg w bardzo przystępnej cenie. Atutami jest duża regulacja oparcia oraz możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy. Minusem jest brak systemu Isofix.

 


Fotelik Berton – fotelik od 0-36 kg. Plusy tego modelu to duża regulacja oparcia, system Isofix i SPS, obrót o 180° oraz możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy. Minusem jest zbyt mały wybór kolorów.

 


Nosidełko Junior – fotelik przeznaczony dla najmłodszych dzieci w przedziale wagowym 0-13 kg z bazą Isofix. Fotelik w zestawie z bazą na chwilę obecną posiada bezkonkurencyjną cenę w porównaniu do innych modeli. Lekkim minusem jest to że mógłby byc troszeczkę głębszy ale cena przyćmiewa tą drobną rysę.


 

Opisaliśmy po krótce przykładowe modele. Jeśli szukasz dokładniejszych parametrów wraz ze zdjęciami kliknij tutaj i zobacz pełną specyfikacje poszczególnych modeli. Staraliśmy się przedstawić Ci plusy i minusy wybranych produktów tej marki aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniego wózka i fotelika dla swojego maluszka. W naszej opinii cena za te produkty w porównaniu do jakości usatysfakcjonuje wielu rodziców Oczywiście znajdą się szczegóły które mogłyby być zawsze lepsze ale dla bardziej wybrednych proponuje rozglądnąc się raczej za wózkami za ponad 1000 złotych które z racji ceny zaspokoją nawet najbardziej wymagających :)