WÓZEK SPACEROWY SEMPRE


Wózek spacerowy Sempre marki Summer Baby to zapowiadający się hit tego roku względem sprzedaży na rynku Polskim. Prognozuje się że będzie to spacerówka numer jeden w ilości sprzedanych sztuk na Allegro co tylko upewnia w fakcie że w branży wózkarskiej będzie się działo.

Według nie oficjalnych doniesień producenta wózek Sempre prócz nowoczesnego designu będzie miał pare ulepszeń względem swojego poprzednika - wózka Dynamic który podsumowując cały rok sprzedaży znajdował się na podium najchętniej wybieranego wózka w latach 2018-2019.

Na dobrą pozycje na rynku wózka Dynamic zapewne wpłynęła cena w porównaniu do jakości. Nie był to może wózek pokroju Cybexa ale różnica w cenie między 2000zł a 350zł zapewne przekonała nie jednego rodzica do zakupu Dynamica biorać pod uwagę funkcjonalność i zwrotność tego wózka.

Wózek spacerowy Sempre będzie miał zmieniony podnóżek, bardziej stabilny,wytrzymały oraz z innowacyjnym i opatentowanym systemem rozkładania. Dodatkowo będzie miał głębszy daszek chroniący dziecko przed warunkami atmosferycznymi.

Pod względem designu prócz kolorystyki ciekawym dodatkiem będą wykończenia z brązowej ekoskóry na rączce i pałąku bezpieczeństwa oraz elementy odblaskowe tak ważne podczas nocnych spacerów.

Bardzo ważnymi czynnikami które się zminią w odsłonie nowego modelu będą kauczukowe koła oraz wzmocniony system hamowania ktory jak wiemy niekiedy lubił sie uszkodzić w poprzednim modelu.

Opis wózka spacerowego Sempre marki Summer Baby planuje się na date 04 marca tego roku. Wiele mam już zaciera ręce nie mogąc doczekać się aby go zdobyć więc zobaczymy jak sprawuje się w rzeczywistości po opiniach szczęśliwych mam z całej Polski.